X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازسازی خانه ویلایی

چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 16:07

 

امروزه خانه های ویلایی کم به چشم می خورد و آنهایی هم که می بینم فرسوده و قدیمی شده اند که نیاز به بازسازی دارد. بازسازی خانه ویلاییهمانند بازسازی آپارتمان  نیست نیاز به یک طراح خوش ذوق و سلیقه دارد که بتوانند با توجه به فضای ویلا بهینه ترین استفاده را ببرد و زیبا ترین طرح را خلق کند. در مدت کوتاهی می توان بازسازی خانه ویلایی را انجام داد و آن را به ویلایی مدرن، زیبا و دلنشین تبدیل کرد. دکوراسیون داخلی خانه های ویلایی اهمیت فراوانی دارد زیرا فضا یکپارچه و بزرگ است باید طراحی را به گونه ای انجام داد که زیبایی و بزرگی فضا را چند برابر کند. در اولین مرحله قبل از انجام بازسازی خانه ویلایی باید بودجه خود را مشخص نمایید که در زمان اجرا با کمبود بودجه مواجه نشوید.

به غیر از بازسازی فضا داخلی ویلا، نمای بیرونی آن نیز نیاز به بازسازی دارد که با توجه به منطقه ای که ویلا قرار دارد باید جنس پوشش نما مشخص شود.

با بازسازی ساختمان، فضای داخل خانه کاملا تغییر کرده و از آن فضای قدیمی به فضای جدید و مدرن تبدیل می شود. بازسازی ساختمان شامل: تعویض سیستم لوله کشی، تعویض کاشی های سرویس بهداشتی، استفاده از شیرآلات مدرن، کف سازی کف پوش ها، گچ کاری سقف و دیوارها، آشپزخانه، اتاق خواب ها، تعویض پنجره ها و … است.

مراحل بازسازی خانه ویلایی

در ادامه مراحل بازسازی خانه ویلایی برای آشنایی بیشتر شما به صورت مختصر و مفید آورده شده است.

برای بازسازی اولین کاری که انجام می دهند تخریب است یعنی با توجه به نقشه ویژه ملک شما که توسط متخصصین طراحی شده و مورد تایید شما قرار گرفته شده است در جاهایی از بنا که لازم است، شروع به خراب کردن تیغه های اضافی، جدا کردن درب های قدیمی، باز کردن کابینت های فلزی قدیمی و … را انجام می دهند. امروزه برای راحت تر بودن اعضای خانواده برای سیستم گرمایشی از پکیج استفاده می کنند. پکیج ها را برای اینکه اکسیژن خانه را هدر ندهد معمولا در بالکن ها قرار می دهند ولی ایمنی آن را در نظر می گیرند. امروزه طراحی بالکن ها به صورتی است که لوله آب برای پکیج تعبیه دیده می شود و حفاظی را مشخص می کنند که سه طرف پکیج را حفظ کند.

در این مرحله نوبت تشخیص مسیرهای لوله های آب گرم و سرد برای سرویس بهداشتی یا ظرفشویی، ماشین لباسشویی و … را مشخص می کنیم. بعد از تشخیص این مرحله کف شورها و فاضلاب دفعی را مشخص می کنیم.

بعد از انجام زیرسازی ساختمان به نصب کابینت ها، پوشش دیواره توسط کاغذ دیواری یا پارچه دیواری را انجام می دهیم. در نهایت بازسازی خانه قدیمی به پایان می رسد و در نتیجه به خانه مدرن و زیبا تبدیل می شود.

شرکت پرشین دکور در انجام بازسازی انواع ساختمان فعالیت به سزایی داشته اند، که در ابتدا از فضای ویلا بازدید می کنند و طرح و نقشه را به صورت سه بعدی در اختیار شما قرار می دهند و بعد از تایید طرح با شما درباره ی متریال مورد استفاده صحبت می کنند و در نهایت قرارداد را عقد و زمان اجرا بازسازی ویلا را به شما اعلام می کنند و صفر تا صد کار بازسازی ساختمان را با بهترین متریال برای شما انجام خواهند داد.

منبع: بازسازی خانه ویلایی

تلفن اختصاصی:  88376557

 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.